درباره ما

سلام
محمد رضا کرمی هستم کارشناس ارشد مارکتینگ.
از سال ۱۳۸۱ فصل تازه ای در کسب و کارم را شروع کردم و حدود یکسال خویش فرما بودم و از سال ۱۳۸۳ با پیشنهاد یکی از دوستانم در یک کلینیک زیبایی با ایشان شریک شدم .در سال ۱۳۸۶ دوستم سهام خود را به یکی از مراجعه کننده های ( مشتریان ) کلینیک واگذار کرد و کسب و کار خودش را  در بخش واردات کالاهای تحصصی پزشکی پوست و مو و زیبایی متمرکز کرد  و گسترش داد .
ورود من به حوزه کسب و کار در ارائه خدمات لاکچری درمانی ( زیبایی ) به پیشنهاد همین دوستم شروع شد.
زیرا از سال ۱۳۸۱ کار من ترخیص انواع کالا از کشور های مختلف بود به این صورت که نمایندگان و یا عاملین  فروش برندهای مختلف در ایران  ،
کالاهای خریداری شده خود را از کارخانه تولید کننده به من تحویل می دادند و درب انبار خود در داخل کشور تحویل می گرفتند.
کالاها بصورت برگ سبز مسافری و یا تجاری ترخیص میشدند.
در سال۱۳۸۳ که کالای پزشکی این دوستم را ترخیص کردم، با ایشان روابط دوستی پیدا کردم که در سال ۱۳۸۳ هم در کلینیک شریک شدم و هم ترخیص کالا انجام میدادم .
از سال ۱۳۸۳ تا کنون چندین درمانگاه ( کلینیک) تخصصی پوست و مو را تجهیز و راه اندازی کردم و همزمان در رشته مدیریت و مارکتینگ تحصیل کردم زیرا حس کردم به علم کسب و کار هم بصورت آکادمیک نیاز دارم.  

در سال ۱۳۸۸ درمانگاه تخصصی پوست و مو را به خارج از طرح زوج و فرد انتقال دادم .

در حوزه انواع خدمات مخصوصا حوزه خدمات لاکچری در طی 2 دهه از محضر اساتید بزرگوار بهره بردم.
از اوایل زمستان 1398 که شرایط برون سازمانی کرونا ، که همه دنیا را فرا گرفت ، مدل کسب و کارها دستخوش تغییراتی شد ، همان گونه که در علم مارکتینگ آموخته بودم ، مدل کسب و کاری را طراحی کردم که مورد نیاز مردم بود.
زیرا سبک زندگی جامعه تغییر کرده ، پس ما هم باید تغییر میکردیم.  از طرفی مرداد ماه سال 1399 در اثر یک تصادف که ماشین به من برخورد کرد که از ناحیه پای چپ دچار معلولیت شدم و هنوز از 2 عصای روی ساعد برای راه رفتن کمک میگیرم .
زیرا به دلیل خرد شدگی زانو پای چپم کوتاه شده و چند چند عصب آن پاره شده که نمیتوانم روی پای چپم بایستم.

ولی این معلولیت باعث نمیشود که منفعل باشم و در  زمانی که بستری بودم طراحی این سایت و فروشگاه را انجام دادم در زمان حدود 8 ماه.
شما عزیزان میتوانید در فروشگاه سایداما کالاهای با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب و با خیال راحت  خرید کنید.
همچنین اگر فرد یا شرکتی قصد همکاری با ما را دارد ، بسیار خرسند می شویم.
(( لطفا بخش همکاری با ما را ملاحظه بفرمائید ))